May 31, 2014

Rainbow Balloons
Rainbow Balloons, Kapadokya’nın en eski ve güvenilir balon firmalarından Kapadokya Balloons’un kardeş kuruluşudur ve onların eşsiz deneyimlerini paylaşmaktan gurur duymaktadır.
Unutulmaz bir balon deneyimi yaşamak için doğru yere iniş yaptınız!
Peri bacalarının arasından süzülerek Kapadokya’nnı eşsiz manazarası üzerinde yükseleceğiniz her uçuş, apayrı ve benzersiz bir maceraya dönüşür. Hava koşulları izin verdiği sürece bizler yılın her gününde sizleri uçurmaya hazırız. Kapadokya’da her mevsimin ayrı bir güzelliği vardır ve balon uçuşu bu benzersiz hazinelerle tanışmak için mükemmel bir fırsattır. Baharda çiçeklerle bezenmiş ağaçları, sonbaharda üzüm bağlarındaki hasadı, kışın ise rengarenk kaya katmanlarının üzerindeki incecik kar örtüsünü seyertmenin doyumsuz zevkine en fazla bir balon yolculuğu ile varırsınız.
Sizi dünyanın en benzersiz zevklerinden birini yaşamaya davet ediyoruz. Deneyimli pilotlarımızın, uçuşu sizler için hem güvenli, hem konforlu, hem de son derece zevkli hale getireceğinden hiç kuşkunuz olmasın. Uçuş bittiğinde, Kapadokya’da balon seyahati konsunda en az bizler kadar tutkulu olacağınızdan son derece eminiz.


No comments:

Post a Comment